bluepointbianco

Blue Point: via  XXVIII Aprile 19,

12100 Cuneo (CN)


facebook
instagram
whatsapp
messenger
telegram
phone

Blue Point: via  XXVIII Aprile 19,

12100 Cuneo (CN)

E-mail:

info.bluepoint.cn@gmail.com

 

 

Numri i TVSH-së: 03886970049 

Pec: morandiroberta@pec.it

Kjo faqe është krijuar nga Robymo74

Numri i TVSH-së: 03886970049 

Pec: morandiroberta@pec.it

Telefon: (+39) 0171 324442     

Celular: (+39) 333 4990827

 

 


facebook
whatsapp
messenger
telegram
phone
foursquare

 Rreth nesh 

home-page-internetpng
image-443image-868image-268image-491image-22540-lingue-traducibiliimage-433corsisumisurahomedepositphotos198280780-stock-photo-languages-books-earth-globe-renderingparole-straniere-che-non-si-possono-tradurre-italiana-traduzioni640x360

 Blue Point është një agjenci në Cuneo që ofron shumë shërbime për njerëzit e thjeshtë, profesionistët dhe kompanitë.

 

Ne kryesisht merremi me:

- përkthime,

- përkthim me gojë

 

 

Ne jemi në Cuneo, na telefononi për një takim dhe ne do të shpjegojmë kostot, dokumentet dhe kohën e nevojshme për një përkthim.

Ne mund t'ju tregojmë se cili lloj i përkthimit është i duhuri për ju, dhe do të shkojmë në Gjykatë. Nëse një përkthim i vërtetuar është i nevojshëm, legalizim ose apostille.

Ne do të jemi në gjendje t'ju ndihmojmë me procedurat burokratike që kërkohen për të marrë nënshtetësinë, bashkimin familjar dhe shumë më tepër.

 

 

Mund te kontaktoheni me ne për nje konsultim falas.

Orari i hapjes së zyrës

DITA
MENGJES
MBASDITE
E hënë
08.30 / 18.30
orët e vazhdueshme të punës
E martë
08.30 / 17.00
orët e vazhdueshme të punës
E mërkurë
08.30 / 18.30
orët e vazhdueshme të punës
E enjte
08.30 / 17.00
orët e vazhdueshme të punës
E premte
08.30 / 18.30
orët e vazhdueshme të punës
E shtunëE diel
09.00 / 12.30
Me emërim
E diel
Mbyllur
Mbyllur

Shërbimet tona

images
images8

Përkthim

Përkthim me gojë

Krijuar për të ofruar klientëve të vet shërbimin e përkthimit më efikas, me kohë  të plotë, Blue Point ofron shërbime...

Përkthyesit tanë janë të përgatitur për të zhvilluar negociata me operatorët e huaj ....

15163769271450618568happy-holidays-different-languages-clipart.hitrasp2
headerpic

        - Mënyra e vetme për të bërë një punë

të mirë është të besh ate qe do-

 

(Steve Jobs)

Create Website with flazio.com | Free and Easy Website Builder